ПРО НАС

Тут ви познайомитеся з нашою командою! Nelfin була створена групою професіоналів, бажаючих вирішувати проблеми, що регулярно виникають в людей, що мають справу з грошима. Весь наш персонал був гарно натренований для підтримки ваших процесів та супроводження вас на шляху успішного використання нашої платформи.

КОМАНДА

НОА БЕРНАРД – ЗАСНОВНИК NELFIN

«Я персонально пишаюсь групою, частиною якої я вирішила стати в рамках цієї чудової платформи Nelfin; кожен з нас повністю зосереджений на цілі стати найкращим сайтом цифрових переказів в світі, ми точно знаходимося на шляху до здійснення цього! Коли я створював Nelfin, я не очікував здійснювати такий великий вплив на наших клієнтів. Кожен день наша команда працює 24/7 для досягнення наших цілей кращого обслуговування клієнтів. Ми адаптувалися до нової ери технологій та зробили Nelfin ідеальним сайтом для людей, які хочуть отримувати, відправляти та переказувати кошти ефективним шляхом, ми вирішуємо проблеми! Це є сам е тим, для чого був створений Nelfin.»

РІЧАРД БЕРНЕР - АНАЛІТИК

«Nelfin змінила мою професійну кар’єру, кожен день я вивчаю все більше про те, як здійснювати ефективні перекази та створювати фінансові плани для наших клієнтів»

ЕНН РОА - МАРКЕТИНГ

«Я керую маркетингом в Nelfin, і я не можу бути більш гордим за свою працю; ми дійсно КОМАНДА!»

РОНАЛЬД БРАУН – ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

«Кожен раз, коли вам потрібні допомога та підтримка в Nelfin, я готовий до цього!»

НОВОСТНА РОЗСИЛКА

Чи хочете ви отримувати інформацію про наші спеціальні пропозиції, новини та останні події? Просто підпишіться з вашою поштою нижче.
Ми також можемо надіслати вам текстове повідомлення на телефо.