ЕФЕКТИВНІ ШЛЯХИ ОПЛАТИ

Не є секретом, що із рухом часу, ми стаємо все більше зайнятими, з новими викликами в наших особистих та професійних життях; є загальне відчуття, що 24 години за добу є недостатніми, щоб виконати всі завдання за добу. Як наслідок, ми починаємо забувати здійснювати вторинні (але від цього не менш важливі) місячні платежі або часті купівлі, які повинні здійснити.

Здійсніть правильну дію, обравши саме нас! Нижче ми перерахуємо, чому ви повинні мислити ширше у питаннях платежів:

  • Найкращий спосіб здійснювати ваші платежі – СИСТЕМИ ОНЛАЙН ОПЛАТ!
  • Ведіть записи та записуйте всі ваші платежі, легко перевіряючи вашу бухгалтерію, трансфери, безконтактні перекази, завершені платежі, сплату розстрочки, запрограмовані платежі та інше.
  • Зберігаючи час, ви можете завершити ваші платежі, зробивши їх з комфортного місця з дому чи з роботи, це може бути зроблено за декілька хвилин, також у вас є можливість провести оплату вашим співробітникам або здійснити купівлі по всьому світі; запобігти очікуванням у великих чергах в банках або інших фінансових інститутах, щоб сплатити ваші комунальні витрати.
  • Ефективний сервіс, системи онлайн платежів покращуються кожного дня, щоб надати вам найкращий досвід їх використання.
  • Прив’яжіть ваші банківські рахунки та карти до вашої онлайн системи сплат та перейдіть від традиційних банківських послуг до онлайн банківських послуг, які є більш простими, швидкими, ефективними та захищеними. З іншого боку, ви хочете не ділитися вашою банківською інформацією з вашою системою онлайн платежів? Не турбуйтеся, також можливо отримувати всі переваги від нас без надання будь-якої важливої інформації, якою ви не хочете ділитися!
  • Автоматично сплачуйте рахунки або зарплатню ваших працівників та ніколи не турбуйтеся, що зможете забути або прострочите виплати! Nelfin стане вашим персональним помічником, ми нагадаємо вам, ми спишемо кошти напряму з рахунку, який ви оберете, ми будемо слідкувати за вашими грошима, дайте нам виконати цю роботу!

НОВОСТНА РОЗСИЛКА

Чи хочете ви отримувати інформацію про наші спеціальні пропозиції, новини та останні події? Просто підпишіться з вашою поштою нижче. Ми також можемо надіслати вам текстове повідомлення на телефо.